Jak si zkrášlit originálním stylem zdi v prostorech, kde rádi přebýváme.

To je podstatná věc. Co učinit, aby naše místnost byla nejdokonalejší z dokonalých? Klademe si tuto větu hodně krát v roce. Nejenže ji chceme mít dokonalou. Přejeme si ji mít taký přívětivou, pohodlnou, uchvacující.

fototapety

Autor: sailn1
Źródło: http://www.flickr.com
plakáty na zeď

Autor: DUKA
Źródło: DUKA
plakáty na zeď

Autor: Sylvain Moreau
Źródło: http://www.flickr.com

Jsme velmi podráždění, když nám něco nejde eventuálně když to není podle vlastní fantazie. Mnohdy jdeme s proudem, poněvadž si myslíme, že neznáme co a jak utvořit. Ale tak to nefunguje. Jenom se musíme na chvíli pozastavit, nadechnout se a pořádně se potopit do vlastních myšlenek. Vlastníme to v sobě, akorát v úplném tom všedním spěchu, se nám nevede poněkud zastavit a přemýšlet nad tím, co doopravdy si přejeme mít. Různí designéři na oděvy, rovněž motiv na daný model, musí odkudsi vzít. Na zdi můžeme použít různé věci. Foto rámy na obrázky si můžeme udělat sami z kusu tvrdého papírů a několik maličkosti. Na zdi rovněž můžeme nalepit různé fototapety – fototapety. Plakáty na zeď jsou též jedním z hodně možností jak si zkrášlit vlastní obydlí. Pořád na cosi myslíme. Na různé věci. Musíme taký své myšlenky užívat k tomu, aby se z nich stala realita. Ať nezůstávají jenom v hlavě, nýbrž ať už ty fototapety, plakáty na zeď, různorodé rámečky začnou náš prostor zdobit. Je nutnost abychom uvěřili tomu, jež to co si tvoříme, může být skutečné. Naše přání můžou být hmatatelné pro kohokoli kdo vejde do našeho domova. Svůj interiér si smíme také ozdobit nábytkem, nebo opotřebovanými předměty, které už nepotřebujeme. Správným opatřením a uspořádáním smí utvořit jedinečný kousek. Hezkým nápadem, kterým by mohl být nazdobený náš interiér je tráva. Tráva na louce s drobounkými květy vzbuzuje jemný nádech krajiny. Zeleň se kromě jiného představuje také jako uklidňující odstín, jaková působí pozitivně na lidi. Zdi si buďto smíme vytapetovat eventuálně vymalovat na zeleno a dolepit rozházené po louce sedmikrásky a další polní květy.

Ctitelé hmyzu si můžou své nejlepší kousky nechat vylepit či namalovat na zelenou polní zeď naší místnosti.
Palouk může být jedním z hodně motivu, které budeme držet ve svém domě. Smíme použít i jiné nápady. Základem je se v pokoji cítit příjemně – plakáty na zeď.