Zařizování všech domácích stěn s tématem retro stylu

Pořád hodně se začínáme vracet do 50. let s módou. Retro styl započal byt vídán více a více. Doteď jsme mohli ho vidět většinou na módních doplňcích. Dnes můžeme udělat průlom ve vlastním obydlí, a jestliže se nám trošku zalíbil, můžeme ho využít jako nástěnný vzorek do naších pokojů. /

fototapety do ložnice

Autor: Grégory Tonon
Źródło: http://www.flickr.com
fototapety do ložnice

Autor: www.TwojaBateria.pl
Źródło: www.TwojaBateria.pl
Vlnky, pruhy a květiny jsou podstatou pro retro styl. Ženy na sebe strojily žluté popřípadě zelené barvy se spoustou ornamentu. Teď se mnoho oděvů tímto stylem. Není od věci si více o tomto námětu něco projít a naaranžovat si jakýsi pokoj v domě tímto stylem. Zatímco často používáme fototapety do ložnice jednobarevné, smíme se více uvolnit a otestovat cosi více nového. Jakási ta kytka popřípadě puntík doteď nikomu nic neudělal. Zakoupení fototapety do ložnice v žlutém zabarvení s bílými tečky by se určitě líbilo hodně lidem. K tomu doladit nábytek a také lustr v retro módě a už máme zcela novodobou ložnici. Abychom nedrželi jenom jeden pokoj v takovémto stylu, smíme třeba naaranžovat i koupelnu – . Do ní by více ladily fototapety v barvě zelené popřípadě bílé s květinkami či proužky. Také smíme nalepit fototapety do koupelny jednobarevné a k tomu komponovat různé retro ozdoby. Jakoukoli barvu na fototapety do koupelny si zvolíte, jistě bude skvělá – dozvědět se více.

Retro charakter je jeden z nejvíce populárních stylu ve společností. Je to nejenom pěkná móda ale i hodně elegantní. Právě s pomocí její vkusnosti a velice jemné a současně viditelné kráse vaše pokoje budou vyhlížet svérázně a překrásně.