Návrhy na optické zvětšení bytu.

Každý z nás chtěl by mít velký dům s zahrádkou. Bohužel nekaždý může si na to dovolit. Mnoho z nás bydli v skromných podminkách, ale není to příčina, abychom nemohli pěkně vybavit náš byt. Máme pro Vás několik tipů, co udělat, aby v optický způsob zvětšít Váš byt.

nástěnné malby

Autor: Sarah_Ackerman
Źródło: http://www.flickr.com
První velmi podstatnou věci je světlo. Díky skvělému světlu můžete dělat kouzla a z toho důvodu nemůžete obávat se světla. Abyste mohli získat hodně světla výborným nápadem je věšení na zdích zrcadel. Velice zajímavé jsou skřině, které májí sklovité dveře. Jestli jde o umělé světlo lepší bude více menších zdrojů světla než jeden centrální.

vkusný wallpaper

Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com

Co je také významné lepší je přírodní světlo než umělé. Nejlepé nepoužívát v malých bytech záclon, rolet nebo závěs. Pokud musíte nějaké mít pověste závěsy, které prosvítají. Díky zrcadlům, které odráží světlo po celé pokoju můžeme dobýt větší hloubku mistnosti.

Velice zakládní jsou tapety, kteréch použíjeme v naším pokoju. Skvělým výběrem jsou fototapety 3d díky kterém náš dům může získat hloubku. Mějte na pamětí, že nevšichne vzory budou náležité v nevelkém pokoju. Napříklád vzorkovaté tapety jsou nejhorší, co můžete udělat. Bohužel, ale většinou takové fototapety zmenší Vám pokoj. Jestli opravdu máte rád motivy na fototapetach volte menší motivy. Budou vypadat lepé v malých mistostnech. Výborným motivem jsou fototapety schody, díky kterém můžeme dosahnout dojem optického klamu. Budeme mít dojem, který způsobí, že náš prostor bude vypadat jak větší než je opravdu.
Pokud jde o barvy, které jsou výborné v malých prostorech to mějte na pamětí, aby nepoužívat příliš tmavých barev. Určitě můžete volit jakoukoliv barvu, doporučujeme Vám používat různé odstíny jedné barvy. Kombinování rozmanitých odstinů barvy je výborným nápadem. Světlé sytostí budou vystoupovat do popředí, a ty temnější budou vzadu. To všechno způsobi doopravdy zajímavý efekt.

Pamatujte též to, abyste neměli přílis předmětů. Většina z nás má předmětý, kterých vůbec nepotřebuje. Jistě některé máme prostě rádí, ale doopravdy některé musíme vyhodit. Díky tomu budeme mít víc místa v našech bytech.

Optické zvětšení pokoju není těžké. Musíte jen pamatovat několik pravidel, díky kterém všechno bude jednoduché. Nejzakládnější je, aby především dělat všechno podle svého vlastního vkusu. Doufame, že díky naším tipům Váš byt bude lepší.